משרד עורכי דין צוואות

משרד עורכי דין צוואותמשרד עורכי דין צוואות נועד לסייע לכם במגוון שירותים: עריכת וקיום צוואה, ביטול צוואה בשל התנגדות לצוואה ועוד. תחום ירושות וצוואות הינו רחב ומחייב רגישות ומומחיות בתחום. מדובר בתחום משפטי הכולל חוקים רבים, כאשר בידי עורכי דין צוואות ישנה הבקיאות בדינים, בפסיקות ובחקיקה בתחום. נושא הצוואות עלול לעורר מחלוקות ואף להוביל לסכסוכים משפחתיים ומשום כך, ישנה חשיבות רבה בקבלת ייעוץ וליווי מידי עורך דין צוואות מומחה ומנוסה. 

החשיבות בשירותי עורכי דין צוואות

סיוע של עורכי דין צוואות הינו חיוני לשם הבטחת קיום הצוואה וכל זאת מתוך הסכמה בין כל הצדדים הרלוונטיים. החוק בישראל מאפשר לכל אדם להחליט האם הוא מעוניין לכתוב צוואה בטרם הוא הולך לעולמו. מסמך הצוואה מפרט למי וכיצד יחולק עזבונו של הנפטר. במקרים בהם נפטר לא כתב צוואה, הרכוש יחולק ליורשים החוקיים שהם: בן או בת הזוג, ילדים וצאצאים והוריו של הנפטר. במידה והצוואה אינה מציגה את אופן חלוקת הרכוש, הרי שישנם כללים הקובעים זאת בהתאם לחוקי בית המשפט. עורכי דין צוואות הינם חיוניים עבור מי שהינו בעל רכוש ומעוניין לכתוב צוואה. ניסוח הצוואה בליווי של עורך דין מומחה, יכלול את אופן חלוקת הרכוש ליורשים וזאת בצורה מסודרת וברורה שנועדה למנוע סכסוכים ומחלוקות. כתיבת צוואה הינה בעלת חשיבות רבה למניעת מצבים בהם גורמים שאינם מורשים, ינסו לשים את ידם על הירושה.

ליווי וייעוץ משפטי מקצועי בתחום ירושות וצוואות

משרד עורכי דין צוואות מספק אפשרות לאדם להעביר את רכושו ליורש שאינו בן משפחה ובמקרה זה יש צורך בחתימה של עורך דין. הצוואה הינה מסמך משפטי החתום בידי עורך דין וזאת במטרה להעניק לה תוקף משפטי ואחריות כי היא תמולא במלואה. משרד עורך דין יצחק טפר מעניק ליווי משפטי בתחום דיני משפחה, דיני מקרקעין דיני חברות ומסחר ועוד. משרדנו כולל צוות עורכי דין צוואות שילווה אתכם לאורך כל שלבי הליך ניסוח ועריכת הצוואה והבטחת קיומה על פי חוק, תוך מניעת מחלוקות וסכסוכים בין היורשים. משרדנו מעניק מעטפת שירותים משפטית וזאת לשם שמירה על האינטרסים ולהבטחת קיום רצונו לאחר פטירתו.