טוען רבני במרכז – חשיבות תפקידו

טוען רבני במרכז המשפחה שלנו היא הכול עבורנו, לכן, אם חלילה הגענו למצבים המצריכים תהליכים מול בתי הדין הרבניים בתחום של דיני משפחה (כמו במקרה של גירושין), קיימת חשיבות גבוהה שנפעל בכדי לקבל את הסיוע האיכותי והמקצועי ביותר בנמצא.

טוען רבני במרכז או בכל אזור אחר, יהווה את הכתובת הנכונה למטרה, כאשר, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולבחור באיש מקצוע מנוסה, בעל ידע נרחב והיכרות מקיפה עם הערכאות המדוברות, על מנת שזה ייצג וייסע לנו בצורה הטובה ביותר האפשרית.

טוען רבני יהיה במקרים רבים גם עורך דין במקצועו (טוען רבני אשר אינו עורך דין, יהיה מוסמך לייצג את לקוחותיו רק מול בתי הדין הרבניים), אשר עבר הכשרה ייעודית ויש ברשותו ידע נרחב לגבי כללי בית הדין הרבני ולכן, הוא יכול להוות כדמות מפתח חשובה במיוחד, עבור כל מי 

טוען רבני במרכז – מהם תפקידיו?

טוען רבני במרכז אמור להחזיק בידע ובהיכרות מקיפה גם עם החוקים בתחום דיני המשפחה, אך בנוסף, הוא גם בעל ידע והבנה בתחום ההלכה ,  מה שמאפשר לו לייצג בצורה המיטבית את לקוחותיו, מול בתי הדין הרבניים. 

בכדי לעבוד כטוען רבני, יש לעמוד בתנאים שונים הנוגעים להשכלה, לגיל ולפרמטרים נוספים. מעבר לכך, בכדי לקבל רישיון ולהתחיל לעסוק בתחום, יש לקבל אישור של וועדה ייעודית הממונה על ידי נשיא בית הרבני הגדול , תוקף הרישיון הוא ל-5 שנים, מהסיבה הזאת, בעת בחירת טוען רבני במרכז, כדאי לוודאי שהוא מחזיק ברשותו רישיון בתוקף.

בחירת טוען רבני במרכז

כאמור, ההמלצה היא לבחור בטוען רבני בעל ניסיון רב בתחום, מה שיבטיח היכרות מקיפה עם בתי הדין הרבניים וצורת הטיפול שלהם במקרים שונים. 

מעבר לכך, גם פרמטרים כמו המלצות ופגישת ייעוץ ראשונית, יכולים להוות גם הם פרמטרים בעלי ערך והשפעה על הבחירה.

אם גם אתם זקוקים לשירותיו של טוען רבני במרכז, ולא רוצים להתפשר על פחות מהשירות המקצועי ביותר אותו תוכלו לקבל, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם ישי סלומון טוען רבני מנוסה ומקצועי.