גירושים בהסכמה, אל תחשבו שזה בלתי אפשרי!

גירושים, כמה שזה מסובך, אפשר לעשות את הדברים יותר פשוטים. מאוד קל להיקלע לסבך של האשמות, להגיע למריבות כשכל צד מסתגר בעצמו בלבד. מאוד פשוט לשכוח שפעם הייתה שם אהבה ואחר כך הגיעו רק מריבות וכאב לב. אבל אל תחשבו שאי אפשר לנהל את הסכסוך בצורה אחרת. גירושים בהסכמה, זה אפשרי. זה עדיף. זה טוב לכל הצדדים. 

 

גירושים בהסכמה מה זאת אומרת 

הידעתם שלא תמיד שני בני הזוג רוצים להתגרש באותה מידה? אבל מכיוון שצריך שניים לטנגו, אם הדברים לא עובדים על מי מנוחות, לא תמיד אפשר לאחות את הקרעים. אז מהם בעצם גירושים בהסכמה? מדובר על מצב שבו שני בני הזוג מצליחים בזמן הנכון לעשות חושבים. הם מצליחים להבין שאם מגיעים להסכמה, אפשר לעבור הלאה בחיים לטובת כולם. 

אם יש ילדים משותפים, הם המרוויחים הכי גדולים מכל זה. כי כשההורים מסוכסכים באופן נוקשה ובלי פשרות, הילדים נקרעים מבפנים. הם מושפעים לכל החיים. אך גם לבני הזוג עצמם, ההסכמה כדאית. עוברים הלאה, לשלב הבא בחיים, עם פחות משקעים. לא צריכים להרגיש ממורמרים לאורך שנים. כי מלחמה תמיד משאירה משקעים. פתרון בהסכמה הוא פתרון מנוהל. שגם אם הוא לא נעשה בלב קל, הוא הרבה יותר נכון והגון. 

 

גירושים בהסכמה | משרד עורכי הדין יצחק טפר

 

מסכימים להיות הוגנים – גם אתם יכולים

ממד מרכזי מאוד בהסכמה הינו בראש ובראשונה, להסכים על הוגנות. במקום לנסות לתפוס האחד את השנייה (או להפך) ברגע של חולשה, חושבים על עמק השווה. המקום שבו האינטרסים של השניים תופסים מקום שווה. ההוגנות הזאת, כאשר היא מנוהלת על ידי גורם שהוא מיומן בפתרון סכסוכים ובכלים משפטיים נכונים, יכולה לעבוד גם בשבילכם. 

 

למי פונים כדי להתגרש בלי להתייאש 

שמעתם בוודאי סיפורים מסמרי שיער על זוגות שהתגרשו. על סכסוכים שהשאירו "דם רע" ומשקעים לאורך הרבה מאוד זמן. אם אתם רוצים שאצלכם זה לא יקרה, נסו גירושים בהסכמה וכולם יצאו נשכרים מכך. ולמי פונים כדי להתגרש בלי להתייאש? עורך הדין יצחק טפר. פנו לקבלת פרטים נוספים כעת.